Ödeme Seçenekleri

www.davetix.com.tr ödeme seçenekleri de sizin tercihinize bağlı.

Havale/EFT

Dilerseniz havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak ürün sayfalarımızda belirtilen havale indiriminden yararlanabilirsiniz. Bunun için, havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçerek "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayınız. Havale/EFT işlemlerinde alıcı olarak " " ismi görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı, havale/EFT?nin açıklama bölümüne eklemeyi lütfen unutmayınız.

Teslimat Bilgileri...

www.davetix.com.tr siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Gün içerisinde saat 13.00'a kadar onaylanan siparişleriniz 1-3 gün içerisinde kargoya verilir. Acil Siparişleriniz için lütfen telefonla irtibata geçiniz.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgerine en geç 3 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz ve Kıbrıs?a en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 

Üstelik 250 TL ve üstü değerindeki yurt içi alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO! ve ÜCRETSİZ BASKI! Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Merkez Camii yanından girince yan cadde gibi...)

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza Ziyaret Notu bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, www.davetix.com.tr Müşteri Hizmetleri 0 212 447 30 30 Hattın'dan bize ulaşmanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır .

Ödeme Seçeneklerimiz...

davetix.com.tr Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi ya da paypal yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz. Sistem Cep Telefonunuza şifre göndermek sureti ile kartınızın güvenliğini de ayrıca sağlamaktadır.

Havele/EFT Ödeme seçeneklerimiz...

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra iletişim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.  Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Sipariş Durumunu Nasıl Takip Ederim ?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Sipariş Takip" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişim İptal Olduğunda Ne Olur?

NAKİT ödemelerde, havale ile paranız size geri gönderilir. EFT ve HAVALE ile yapmış olduğunuz ödemelerde ise yine havale ile ücret iadesi hesabınıza yapılır. KREDİ KARTI ile yapılan ödemelerde, kartınıza iade işlemi gerçekleştirilmektedir. İade işlemleri maksimum 7 iş günü içinde yapılır. Taksitli Alışverişlerinizin İadesi Taksit Taksit Yapılır.

Siparişin iptali

Onay maili öncesinde davetiye@www.davetix.com.tr adresi ya da 0 212 474 4 474 - 447 30 30  nolu telefonlardan Firmamızın  bilgilendirilmesi şeklinde mümkün olmaktadır. Onay verilen siparişlerde ise iptal söz konusu değildir.  

Siparişi verilen davetiyeler, ödemesi tahsil edildikten sonra sipariş esnasında belirtilen bilgiler doğrultusunda yazıları hazırlanarak onay için müşteriye gönderilir, müşteri davetiye üzerine yazılacak bilgileri kontrol eder ve basım için onay verir.

Sipariş İptali, onay maili öncesinde 447 30 30  nolu telefonla ile bilgilendirilmesi bilgilendirilmesi şeklinde mümkün olmaktadır. Onay verilen siparişlerde ise iptal söz konusu değildir. Onay aşamasından sonra alınan davetiyelerin baskıya girmesinden sonra iade söz konusu değildir. Baskı aşaması yapılmamış ancak baskı onayı alınan ürünler için o anki sürece kadar yapılan masraflar Müşteriden tahsil edilir. (Tasarım Ücreti (10 TL), Kredi Kartı İşlem Ücreti vs..)

İade İşlemleri

Sözleşme gereğince  ürün bedelini iade edeceği durumlarda, iadenin yapılacağı banka hesabı, ürün bedelinin ödendiği hesaptır. davetix.com.tr para iadesini alıcının bu hesabının kapatılmış/değiştirilmiş ve/veya herhangi bir sebeple işlemez halde olması nedenleriyle bu hesaba yapamaması durumunda alıcı, davetix.com.tr a bizzat yazılı olarak başvurarak parayı teslim almakla yükümlüdür. Alıcının bu durumda gecikme zararı, faiz vb. taleplerde bulunması söz konusu değildir. İade süreleri, Banka Havalesinde 2 iş günü Kredi Kartı Ödemelerinde 3 iş günü sürmektedir.